Property Auction PH

Item 124

No.98, Lot 185-C-31-C-9-B-12-D, Road 7, Villa Rufino Subd., Pag-Asa Dist. Poblacion, Talavera, Nueva Ecija

₱1,217,400.00

Property Features

Lot area: 248 sqm

₱4,909 / sqm

Residential

Description

Location: No.98, Lot 185-C-31-C-9-B-12-D, Road 7, Villa Rufino Subd., Pag-Asa Dist. Poblacion, Talavera, Nueva Ecija TCT#: 010-2024000577 TITLE ID: 26559