Property Auction PH

Item 13

Lot 8, Blk 11, Jacaranda Drive, San Marcos, Green Plains Subd., Calumpit, Bulacan

₱1,249,600.00

Property Features

Lot area: 220 sqm

₱5,680 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 8, Blk 11, Jacaranda Drive, San Marcos, Green Plains Subd., Calumpit, Bulacan TCT#: 006-2017011248 TITLE ID: 8926