Property Auction PH

Item 158

Lot A, Brgy. Road, San Manuel, Tarlac

₱493,179.00

Lot A, Brgy. Road, San Manuel, Tarlac

Property Features

Lot area: 224 sqm

₱2,202 / sqm

Residential

Description

Location: Lot A, Brgy. Road, San Manuel, Tarlac TCT#: 004-2018034323 TITLE ID: 24215