Property Auction PH

Item 155

Lot 1, Blk 3, Brgy. San Isidro, Señora Dela Paz Subd., La Paz, Tarlac

₱602,448.00

Property Features

Lot area: 652 sqm

₱924 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 1, Blk 3, Brgy. San Isidro, Señora Dela Paz Subd., La Paz, Tarlac TCT#: 004-2018034320 TITLE ID: 12626