Property Auction PH

Item 149

Lot 2, Block 6, Road Lot 5, Brgy. Sto. Rosario Pau, Sto Tomas, Pampanga

₱235,200.00

Property Features

Lot area: 140 sqm

₱1,680 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 2, Block 6, Road Lot 5, Brgy. Sto. Rosario Pau, Sto Tomas, Pampanga TCT#: N-22605 TITLE ID: 18425