Property Auction PH

Item 111

Lot 1790, Brgy. Macapsing, Rizal, Nueva Ecija

₱1,638,848.00

Lot 1790, Brgy. Macapsing, Rizal, Nueva Ecija

Property Features

Lot area: 3532 sqm

₱464 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 1790, Brgy. Macapsing, Rizal, Nueva Ecija TCT#: 014-2024001446 TITLE ID: 11048