Property Auction PH

Item 49

Lot 5, Along Provincial Road, Brgy. Vega, Bongabon, Nueva Ecija

₱667,812.00

Property Features

Lot area: 219 sqm

₱3,049 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 5, Along Provincial Road, Brgy. Vega, Bongabon, Nueva Ecija TCT#: 008-2016001536 TITLE ID: 11095