Property Auction PH

Item 78

Lot 12, Brgy. Patalac, Cabanatuan City, Nueva Ecija

₱219,600.00

Lot 12, Brgy. Patalac, Cabanatuan City, Nueva Ecija

Property Features

Lot area: 305 sqm

₱720 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 12, Brgy. Patalac, Cabanatuan City, Nueva Ecija TCT#: 002-2025005636 TITLE ID: 23308