Property Auction PH

Item 23

Lot 3-B-11, Brgy. Minuyan, San Jose Del Monte, Bulacan

₱806,605.80

Lot 3-B-11, Brgy. Minuyan, San Jose Del Monte, Bulacan

Property Features

Lot area: 1027 sqm

₱785 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 3-B-11, Brgy. Minuyan, San Jose Del Monte, Bulacan TCT#: 91118 TITLE ID: 9345