Property Auction PH

Item 79

Lot 12, Blk 7, Brgy. Daang Sarile, Cabanatuan City, Nueva Ecija

₱783,200.00

Property Features

Lot area: 220 sqm

₱3,560 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 12, Blk 7, Brgy. Daang Sarile, Cabanatuan City, Nueva Ecija TCT#: 002-2022013584 TITLE ID: 23044