Property Auction PH

Item 91

Lot 3537-A-14, Mataas Na Kahoy, Gen M Natividad, Nueva Ecija

₱297,901.80

Property Features

Lot area: 299.7 sqm

₱994 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 3537-A-14, Mataas Na Kahoy, Gen M Natividad, Nueva Ecija TCT#: 002-2024000281 TITLE ID: 13805