Property Auction PH

Item 27

Lot 3-C-13, Brgy. Minuyan, San Jose Del Monte, Bulacan

₱794,824.80

Lot 3-C-13, Brgy. Minuyan, San Jose Del Monte, Bulacan

Property Features

Lot area: 1012 sqm

₱785 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 3-C-13, Brgy. Minuyan, San Jose Del Monte, Bulacan TCT#: 91098 TITLE ID: 14715