Property Auction PH

Item 108

Lot 1137, Brgy. Rang-Ayan, Munoz, Nueva Ecija

₱484,180.00

Lot 1137, Brgy. Rang-Ayan, Munoz, Nueva Ecija

Property Features

Lot area: 563 sqm

₱860 / sqm

Residential

Description

Location: Lot 1137, Brgy. Rang-Ayan, Munoz, Nueva Ecija TCT#: 014-2016004073 TITLE ID: 23529